هدیه تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی به عنوان یک ابزار کاربردی و قابل حمل در تمامی جلسات و امور روزمره در دستان شما خواهد بود. به همین دلیل یکی از به اصطلاح گرم ترین و پر استفاده ترین ابزارهای تبلیغاتی برای برند و نام تجاری شما به شمار می آید.

پس از آنکه تصمیم گرفتید از خودکار تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده کنید، باید نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید. اولین و مهم‌ترین نکته، انتخاب یک خودکار با کیفیت مناسب است. اگر خودکار انتخابی دارای کیفیت خوبی باشد، در طولانی مدت همراه مشتری می‌ماند و زود خراب نخواهد شد. از سمت دیگر بی کیفیت بودن خودکار و سایر هدایای تبلیغاتی، بر وجه شرکت شما هم لطمه خواهد زد و جالب نخواهد بود اگر از جنسی درجه 3 برای تبلیغات خود استفاده کنید. با وجود این موارد اولین قدمی که در تهیه یک خودکار تبلیغاتی مناسب باید مورد توجه قرار گیرد، کیفیت بالای ساخت آن است.

اگر در حال راه اندازی یک کسب وکار جدید هستید، هرچه زودتر ارزش تبلیغات را درک کنید، بهتر است. اما اگر تجربه بازاریابی ندارید، ممکن است با توجه به تبلیغات به دیوار آجری برخورد کنید. استفاده از اقلام تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی می تواند تلاش های بازاریابی شما را بهبود ببخشد. خودکار تبلیغاتی در 3 گروه خودکار لوکس – خودکار فلزی – خودکار پلاستیکی دسته بندی می شوند. همانطور که از اسم آنها مشخص است این جداسازی ها بر اساس ارزش خودکار لحاظ شده است و شما براحتی بر اساس موقعیت ، بازار هدف ، بودجه تبلیغاتی خود می توانید انتخابی مناسب داشته باشید.
کلاسیک گیفت مجموعه ای از خودکارهای تبلیغاتی متنوع با کیفیت های مختلف باتوجه به بودجه و سلیقه شما در اختیار شما مشتریان گرامی می گذارد، یکی از ویژگی های مهم این نوع خودکارها دارا بودن قابلیت حک و چاپ روی بدنه آن می باشد که باعث ماندگاری نام تجاری برند شما در ذهن مخاطبین می باشد. از آنجایی که خودکار یکی از ابزار های مهم برای یادگیری و فعالیت های اداری و کاری می باشد، استفاده از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای تبلیغ برندتان، می تواند بسیار موثر باشد.

سفارش خودکار تبلیغاتی

در سفارش خودکارهای تبلیغاتی اغلب تیراژ خاصی را در نظر می‌گیرند که بسته به نوع خودکار این میزان متفاوت است. برای برخی از خودکارهای پلاستیکی ۵۰۰ و برای برخی دیگر از خودکارهای پلاستیکی ۱۰۰۰ عدد در نظر گرفته می‌شود. درخودکارهای فلزی بسته به نوعشان کمترین تیراژ ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد در نظر گرفته می‌شود. گفتنی است که برای برخی از خودکارهای فلزی که قیمت بالایی دارند این تعداد تغییر می‌کند و کمتر نیز می‌شود. باید توجه کنید که هرچه تیراژ سفارش شما بالاتر باشد، هزینه‌ی هر خودکار شما کمتر خواهد بود.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *