چاپ با کیفیت روی هدایای تبلیغاتی

فروشگاه کلاسیک گیفت، وارد کننده و تولید‌کننده جدیدترین و مدرن ترین هدایای تبلیغاتی با ارائه خدمات چاپ سیلک، لیزر، تامپو، سابلیمیشن و… .

  • چاپ لیزر
  • چاپ تامپو
  • چاپ سابلیمیشن

شما می‌توانید با تماس سریع هدایای تبلیغاتی ویژه کسب و کار خودتان را طراحی و سریعا تحویل بگیرید.

چاپ لیزر

استفاده از این نوع چاپ بر روی انواع محصولات به دلیل ماندگاری بالا بر روی سطوحی اعم از فلزی و غیر فلزی باعث محبوبیت این نوع چاپ شده است. نیز با استفاده از دستگاه های لیزر نوع جدیدی از چاپ می باشد که با ظرافت و زیبایی خاصی انجام می شود . از چاپ های لیزری می توان به چاپ تصویر، متون تبلیغاتی، لوگو و علائم تجاری شرکت ها، چاپ اطلاعات فنی، علائم زینتی و غیره اشاره کرد لیزر قابلیت چاپ

روی انواع فلزات مانند : طلا، نقره، استیل و دیگر فلزات آبکاری شده، فلزات رنگ‌کاری شده، آلومینیوم و مابقی فلزات را دارد. چاپ با لیزر بر روی فلزات، از طول عمر بیشتری نسبت به دیگر روش های حکاکی دارا است.

چاپ تامپو

این شیوه چاپ درگروه چاپ های گودقرارمی گیرد،این مسئله به دلیل استفاده ازکلیشه گود درفراینده چاپ می باشد.ازویژگیهای این شیوه امکان چاپ،روی مواد مختلف ومتنوع هم از نظر جنس مواد مختلف و متنوع هم ازنظرجنس مواد وهم از نظر شکل هندسی انها می باشد بطوریکه با این روش می توان برروی سطوح صاف،منحنی،گرد،محدب،وحتی کره عمل چاپ را انجام داد. واسط چاپ در تامپولاستیکی ازجنس سیلیکون است که به ان تامپو tampon می گویند. این شیوه چاپ بسیارشبیه به مهرهای لاستیکی است.  با این تفاوت که در مهرحروف برجسته است اما درچاپ تامپو لاستیک سیلیکونی برجستگی ندارد و نقش را به شیوه ای دیگر به سطح قابل چاپ منتقل می کند.

چاپ تامپو به دلیل آماده سازی  نسبتاً ارزان و ماشین آلات نیمه اتوماتیک در تیراژهای کم برای بسیاری از کارهای چاپی مورد استفاده قرار می گیرد.در این شیوه چاپ به دلیل فشاری که تامپو به سطح چاپ شونده وارد می کند پشت سطح چاپ شونده بایستی محکم باشد، مثلاً درچاپ روی لیوان های پلاستیکی ابتدا بایستی قالبی به اندازه لیوان تهیه کرد تا درهنگام چاپ درون لیوان قرار گیرد.

چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن یک روش چاپ بر روی اشیاء می باشد که به وسیله این سیستم چاپ امکان چاپ روی بسیاری از سطوح ، چاپ روی لیوان، چاپ روی کلاه، چاپ روی پارچه و … با کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین با قیمت مناسب، در تیراژهای بسیار کم حتی ۱ عدد هم امکان پذیر می باشد. فرآیند چاپ سابلیمیشن بسیار ساده می باشد. علت نام گذاری این نوع چاپ ها به Sublimation این است که مواد را از حالت جامد به گاز تبدیل می کند و واژه سابلیمیشن هم نیز به این معناست.

چاپ سابلیمیشن یا Sublimation Printing از محبوب ترین زیر شاخه چاپ صنعتی و یکی از بهترین راه ها برای چاپ طرح مورد نظر روی تی شرت ، لیوان سرامیکی ، پد موس ، بشقاب ، کاشی و موارد این چنین است. سابلیمیشن که در معنای لغوی به معنای تبدیل جسم جامد به گاز (تصعید) است قادر است حتی در تیراژهای بسیار پایین سودمند باشد.

اگر بخواهیم به پاسخ سوال چاپ سابلیمیشن چیست پاسخی اجمالی دهیم میتوان گفت این چاپ در عین سرعت عمل کیفیت بسیار بالایی ارائه میکند و طرح چاپ شده به آسانی از روی جسم پاک نخواهد شد.

چاپ خودکار تبلیغاتی

چاپ خودکار تبلیغاتی بسته به نوع متریال خودکارهای تبلیغاتی متفاوت می باشد. روش چاپ خودکارهای تبلیغاتی پلاستیک به صورت چاپ سیلک یا تامپو می باشد و برای خودکارهای فلزی این امر به وسیله حکاکی لیزری صورت می پذیرد . در روش چاپ تامپو یا سیلک، متن نوشته یا نشان تجاری شما طراحی می گردد و توسط دستگاه های مخصوص این کار بر روی خودکار چاپ می گردد ، نوع چاپ این خودکارهای بسته به نوع رنگ به کار رفته دارای دوام های مختلفی می باشد .

روش حکاکی لیزری که مخصوص خودکار های تبلیغاتی فلزی می باشد به این صورت است  که بعد از طراحی شعار و لوگو شما، توسط دستگاه لیزر حکاکی بر روی خودکار فلزی صورت می  پذیرد

‫0/5 ‫(0 نظر)