هدیه تبلیغاتی

در آخرین روز کاری خود، با هدیه تبلیغاتی سیاست به خرج ببرید

در آخرین روز کاری خود، با هدیه تبلیغاتی سیاست به خرج ببرید

هدیه تبلیغاتی به رییس 

بهمیشه آخرین روز کاری که بهترین و بدترین روزهای زندگی تان را در آنجا گذرانده اید، می تواند سخت و استرس زا باشد. با دادن هدیه تبلیغاتی می توانید خود با حرفه‌ای نشان دهید. اما آیا می دانید که برای این که آخرین خاطره خوب خود را نیز باقی بگذارید، بهترین کار چی هست؟ طبیعتاً این که از خود یادگاری زیبایی به جا بگذارید، می تواند بهترین حالت ممکن باشد. همیشه در مقاله های قبلی سعی بر این بود که شما باید به مشتری ها چه هدیه تبلیغاتی بدهید تا سود و رشد را در کسب و کار خود ببینید. الان قضیه برعکس است. قرار است که شما به مدیر یا همکار خود هدیه دهید تا بتوانید یک خاطره شیرین را بر جای بگذارید.

با یک یادداشت مثبت و شاد به پایان برسانید

آخرین یادداشت‌ها به همان اندازه مهم هستند. چه اخراج شوید، یا استعفا دهید، حفظ نگرش خوش بینانه در آخرین روز کاری شما بسیار مهم است. از گفتن هر چیزی توهین آمیز یا تحقیرآمیز در مورد شرکت، روسای یا همکارانتان خودداری کنید. منفی نگری فقط به روابط بالقوه مهم آسیب می رساند و باعث می شود شما تلخ به نظر برسید. لین تیلور، کارشناس محل کار و نویسنده کتاب ستمگر اداری وحشتناک خود را رام کنید می گوید: چگونه رفتار کودکانه رئیس را مدیریت کنید و در شغل خود پیشرفت کنید، می گوید: چیزی به نام کارمای شرکتی وجود دارد. شما می‌خواهید به‌عنوان کسی که کمک‌های مثبتی به شرکت کرده، برای منافع بزرگ‌تر شرکت، و خوش‌بین و یک بازیکن تیمی قوی به یاد بیاورید.» یاد بگیرید که چگونه 14 نشانه مخفی را که ممکن است اخراج شوید، تشخیص دهید.

 

با همکاران خداحافظی شخصی کنید

اگر قبلاً رابطه خوبی با همکاران خود ایجاد کرده اید، این مرحله باید آسان باشد. خداحافظی شخصی با همه کسانی که با آنها کار کرده اید تضمین می کند که روابط شما به خوبی پایان می یابد؛ حتی اگر فراتر از دفتر کار ادامه پیدا نکند. حتی بهتر از همه، در مورد اینکه چقدر کار کردن با آنها خوب بود، از همه تعریف کنید. دانا مانچیاگلی، کارشناس حرفه ای و نویسنده کتاب Cut the Crap, Get a Job، می گوید: «اگر می خواهید توضیح دهید، بسیار مثبت و تقریباً خوش خلق باشید. “در مورد قدم بعدی خود هیجان زده باشید و با تشکر از آنها به خاطر اینکه چنین همکار خوبی هستند، گفتگو را به سمت آنها سوق دهید.

هدایای تبلیغاتی

آخرین دیدار رو در رو با رئیس خود داشته باشید و هدیه دهید

مصاحبه خروج نداره؟ مشکلی نیست حتی اگر منابع انسانی جلسه نهایی را درخواست نکرده باشد، ضرری ندارد که یک بار دیگر قبل از اینکه در آخرین روز کاری خود بیرون بروید، حضور پیدا کرده و از رئیس خود تشکر کنید. پس از همه، شما هرگز نمی دانید که چگونه می تواند در جاده نتیجه دهد. و اگر مصاحبه خروجی دارید، مراقب آنچه می گویید باشید. مانچیاگلی می‌گوید: «نظر قوی من این است که حتی در مصاحبه‌های خروجی، پیام مثبت خود را حفظ کنید. “آنچه در آن جلسات به اشتراک می گذارید، می تواند با مدیرانی که ممکن است بخواهید رابطه طولانی مدت با آنها حفظ کنید، به اشتراک گذاشته خواهد شد.” در اینجا 25 راز دیگر وجود دارد که بخش منابع انسانی شما به شما نمی گوید

 

کار نیمه تمام باقی نگذارید

اگرچه در حالت ایده‌آل، تمام پروژه‌های کاری خود را قبل از آخرین روز کاری خود به پایان می‌رسانید، باید چند ساعت اول صبح را صرف بستن هر کاری کنید؛ صرف نظر از اینکه چقدر بی انگیزه هستید. تیلور می گوید: «حرفه ای ماندن تا آخرین لحظه یک سیاست خوب است. “روی کارهایی که در دست دارید متمرکز بمانید و سعی کنید پروژه ها را معلق نگذارید

 

هدیه تبلیغاتی دادن

مخاطبین خود را جمع آوری کنید

فقط به این دلیل که دفتر را پشت سر می گذارید به این معنی نیست که باید ارتباطات را نیز پشت سر بگذارید. برای اینکه بعداً در تماس بمانید، با همکاران و رئیس خود در لینکدین ارتباط برقرار کنید و از اینکه از یک یا دو نفر از آنها بخواهید در سایت برای شما توصیه بنویسند نترسید. همچنین می توانید مخاطبین Outlook خود را به اکسل صادر کنید، بنابراین آنها را برای آینده ذخیره خواهید کرد. و مطمئن شوید که از این 12 اشتباه پروفایل لینکدین که ممکن است به قیمت کار بعدی شما تمام شود، اجتناب کنید.

 

دفتر و میز خود را بدون عیب رها کنید

ممکن است بی‌معنا به نظر برسد، اما قوانین بیشتری برای تمیز کردن دفتر یا میز شما نسبت به آنچه فکر می‌کنید وجود دارد. به‌عنوان یک قاعده کلی، مانسیاگلی می‌گوید: «همه اقلام باقی می‌مانند، مگر اینکه آنها را خارج از بودجه شخصی‌تان خریداری کرده باشید یا هدیه‌ای باشند». لوازم اداری، فایل‌ها، سخت‌افزار، نرم‌افزار و مبلمان معمولاً متعلق به شرکت هستند و باید در دفتر باقی بمانند. در مورد جدول زمانی، مانسیاگلی توصیه می‌کند به محض اینکه مدیرتان خروج شما از دفتر را اعلام کرد، چمدان‌هایتان را جمع کنید. سپس در آخرین روز کاری، تیلور می‌گوید: «روز عادی خود را کار کنید و بسته‌بندی نهایی خود را در آخرین ساعت یا بعد از اتمام روز کاری انجام دهید.»

 

اطلاعات شخصی را از رایانه خود پاک کنید

زمانی که برای آخرین بار پا را از دفتر خارج کردید، صفحه دیجیتال شما باید پاک شود. با این حال، قبل از تمیز کردن خانه در رایانه شخصی خود، مطمئن شوید که اسناد کاری مفید را در یک درایو مشترک آپلود کرده اید، فایل های مفید برای آینده خود را برای خود ایمیل کنید و ایمیل های مهم را ذخیره کنید. سپس اسناد شخصی خود را حذف کنید، تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید، و سایر اقدامات لازم را برای انجام پاک کردن رایانه خود انجام دهید. اگر در حال شروع یک کاریابی جدید هستید، مطمئن شوید که این 17 مهارت نرم که کارفرمایان در حال حاضر به دنبال آن هستند را برجسته کنید.

هدیه تبلیغاتی دادن

یک ناهار خداحافظی با همکاران مورد علاقه خود ترتیب دهید

آخرین روز کاری شما است، پس چرا برای یک ناهار طولانی با همکارانتان از دفتر فرار نکنید؟ تیلور می‌گوید: تماس با همکاران و صرف ناهار همیشه ایده خوبی است. “اگر شما گروهی از افراد را مدیریت کنید، آنها از حسن نیت و تشویق شما در مورد سفر آینده قدردانی خواهند کرد.” اگر همه شما شروع به احساساتی شدن کنید، این یک نشانه عالی است که باید خارج از دفتر کار در تماس باشید.

 

یادداشت های نهایی یا اسناد انتقال را برای تیم بعدی بنویسید

به عنوان احترام به کسانی که در آینده پروژه های شما را تصاحب خواهند کرد، بسیار حرفه ای است که چند یادداشت یا سند را پشت سر بگذارید تا انتقال راحت تر شود. شروع یک کار جدید؟ در اینجا این است که در اولین روز خود در دفتر چه کاری انجام دهید.

 

هدیه تبلیغاتی دادن
یک ایمیل خداحافظی متفکرانه بسازید

مهمتر از همه، آخرین “خداحافظ و متشکرم” را ارسال کنید. در آخرین روز کاری خود به دفتر ایمیل بزنید. Manciagli می‌گوید: «به اشتراک بگذارید که شرکت را ترک می‌کنید، اما نسبت به شرکت مثبت هستید و از تجربه حرفه‌ای خود در آنجا لذت بردید. «در صورتی که در هر زمانی بتوانید به آنها کمک کنید، اطلاعات تماس شخصی خود را ارائه دهید.» انجام این کار نه تنها عملی است، بلکه آخرین تأثیر مثبتی را از خود به جا می گذارد – بدون توجه به شرایط ترک شما. این راه‌های دیگر را از دست ندهید تا از اخراج حداکثر استفاده را ببرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *