هدیه تبلیغاتی

فولدر چرمی تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی چرمی

فولدر تبلیغاتی به دلیل قیمت مناسب و کاربرد بالا به یکی از بهترین و پرفروش ترین  هدایای تبلیغاتی تبدیل شده است.فولدر چرمی همایشی در رنگ های مختلف سایز A4-A5 به همراه جای کاغذ و جای خودکار با قابلیت چاپ لوگو به صورت حک لیزر و چاپ رنگی بهترین انتخاب به عنوان ی هدیه تبلیغاتی می باشد.کیف وفولدر سمیناری از جنس جیر، چرم مصنوعی و اشبالت است و در رنگ، طرح و مدل‌‌‌‌های متفاوت وجود دارد.فولدر سمیناری به دلیل داشتن جاکارتی، خودکار و دفترچه یادداشت محبوبیت بسیاری میان خریداران جهت استفاده در سمینار ها، گردهمایی ها و جلسات متعدد را دارد دارد و میتوان از آن استفاده‌‌‌‌های بسیاری کرد.

کلاسیک گیفت تولید کننده انواع فولدر چرمی همایشی، کلاسور چرمی و زیردستی چرمی در طرح های متنوع دور زیپدار،  دولت، زبانه دار و …  می باشد.فولدر چرمی هدیه ای مناسب جهت همایش ها، سمینارها و … است که به آن کلاسور چرمی، پوشه چرمی، کیف سمیناری، کیف فولدر و فولدر همایشی نیز می گویند. فولدر چرمی هدیه تبلیغاتی جهت حمل کاغذ، اسناد، کارت، کتاب، دفترچه، خودکار، تبلت و … می باشد.

حک لوگو بر رو یا داخل فولدر چرمی امکان پذیر است. حک لوگو با چاپ لیزر صورت می گیرد، به این صورت که یک لایه از روی جنس فولدر چرمی برداشته می شود. روش دیگر ثبت لوگو بر روی فولدر چرمی استفاده از پلاک فلزی یا مولتی همراه با لیزر لوگوی شما می باشد.شما می توانید همراه با فولدر چرمی، خودکار تبلیغاتی و برگه یادداشت نیز سفارش دهید که حک لوگو بر روی خودکار تبلیغاتی نیز امکان پذیر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *