هدیه تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی، ابزاری موثر در شناخت برند شما

خودکار تبلیغاتی، ابزاری موثر در شناخت برند شما

خودکار تبلیغاتی

انکار این موضوع که مشتری‌ها علاقه به هدیه تبلیغاتی دارند، نشدنی است. هر زمان که فردی اسمی از هدیه تبلیغاتی برای برند خودش میاورد، ذهن شما به سمت هدیه‌هایی مانند خودکار تبلیغاتی می‌رود.

درست است که چندین روز و گاهاً سال هست که از گرفتن خودکار تبلیغاتی‌تان می‌گذرد. اما هنوز به یاد آن هستید. این دقیقاً همان چیزی است که هر برندی به دنبالش است. در اغلب مواقع باید از هدایای ساده اما کاربردی برای هک شدن در ذهن مشتری‌ها استفاده کرد.

یکی از این هدیه‌ها، همان طور که فهمیدید خودکار تبلیغاتی است. خودکارها همیشه و هرروز، هرجایی که باشیم همراه ما هستند. مهم نیست شغل مشتری‌هایتان چیست، آنها در هر صورت از آنها استفاده می‌کنند. خوبی هدیه خودکار تبلیغاتی این است که حتی رنج سنی مشتری‌هایتان نیست.

 

مقرون به صرفه بودن خودکار تبلیغاتی

برای هدیه دادن باید ابتدا به درآمدی که از برند خود کسب می‌کنید، نگاه کنید. ولی کلاسیک گیفت می‌خواهد به شما خبر خوبی دهد. مهم نیست درآمدتان زیاد است یا کم. چون خودکارهای تبلیغاتی همیشه بهترین گزینه‌ای است که هرکسی می‌تواند آنها را خریداری و به مشتری‌هایش هدیه دهد.

خودکارها علاوه بر اینکه ساده، سبک و ارزان هستند؛ انواع متفاوتی نیز دارند. تنوع رنگ، جنس و شکل در خودکارها بی‌نهایت است و شما می‌توانید برای هر سلیقه‌ای بهترین‌ها را تهیه و هدیه دهید. خودکار تبلیغاتی علاوه بر هزینه خوبی که دارد، ماندگاری بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید سالیان سال از یک خودکار استفاده کنید.

 

خودکار تبلیغاتی

 

خودکار تبلیغاتی همراه مشتری باش

از آنجایی که خودکارها جای بسیار کمی را می‌گیرند، می‌توانند در هر لحظه همراه مشتری بماند. حتی بعضی مشتری‌هایتان که از کت و شلوار استفاده می‌کنند، می‌توانند خودکار را روی یا درون جیب کت خود قرار دهند تا هرلحظه که نیاز به آن دارند، استفاده کنند.

اگر مشتری شما دانشجو باشد، همیشه از خودکاری که برند شما روی آن ثبت است، استفاده خواهد کرد. اگر شما خودکار زیبا و روانی را به آنها هدیه داده باشید، احتمال اینکه دیگر دانشجوها بخواهند خودکار شما را داشته باشند، بیشتر می‌شود.

 

خودکار تبلیغاتی

 

با خودکار هدیه دادن فروش خودت رو چندین برابر کن

خیلی جالب است که شما هزینه بسیار کم می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، اصلی‌ترین عامل افزایش فروش هستند. هدیه‌های  تبلیغاتی کاربردی مشابه با کارت ویزیت دارند.

اما با این تفاوت که افراد کارت‌های ویزیت را در کشو می‌گذارند و آنها را فراموش می‌کنند. بر اساس آمار ۸۹٪ افرادی که در دو سال گذشته هدیه تبلیغاتی دریافت کردند، کماکان برند شرکت را به یاد دارند. همچنین شرکت‌هایی که خودکار تبلیغاتی دادند، بیشتر توانستند به اهداف خود نزدیک شوند.

 

خودکار تبلیغاتی

 

برند خود را بر روی خودکار ثبت کنید

خودکار تبلیغاتی زمانی می‌تواند برای شما مفید واقع شود که لوگو یا برند خود را بر روی آن ثبت کنید. سعی کنید از بهتری دستگاه‌های چاپ استفاده کنید تا به زودی از روی خودکار پاک نشود.

کار مهم دیگری که باید انجام دهید، لوگوی خود را به صورت خلاقانه بر روی خودکار تبلیغاتی هک کنید. از خودکار زیبایی استفاده کنید. همیشه خود را به جای مشتری‎‌تان بگذارید. آیا شما نیز دوست دارید از این هدیه در طول روز استفاده کنید؟ دوست دارید این خودکار را از برندی هدیه بگیرید؟ اینها سوالات مهمی است که اول باید به خودتات آنها را جواب دهید.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *