خودکار تبلیغاتی

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی
خودکار فلزی تبلیغاتی
untitled-5

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین کالاهای تبلیغاتی است.یک خودکار تبلیغاتی که بر روی آن نام و برند تبلیغاتی شرکت یا نام محصول قرار گرفته تاثیر بسزایی بر روی مخاطبین خواهد داشت.مادامی که آنها از این خودکار تبلیغاتی استفاده می کنند در ذهن نام و برند شرکت را نیز تکرار می کنند.

شرکت هدایای تبلیغاتی کلاسیک گیفت با دسته بندی خودنویس، روان نویس، و خودکارفلزی تبلیغاتی به سه دسته عادی ، مدیریتی و ویژه سعی در راحت نمودن روند انتخاب محصولات دارد.

خودکار یک ابزار نوشتاری است که از بدنه ، مغزی ( یا لوله درونی) به همراه جوهر گوی کوچک فلزی از جنس برنج ،فولاد یا تنگستن کربید در نوک آن تشکیل شده است که در انواع فشاری ،چرخشی و درب دار رایج می باشد.

یک خودکار مناسب باید قابلیت نوشتاری مطلوب و روان با جوهری با کیفیت که اثری سریع و روان بر روی کاغذ داشته باشد را دارا باشد. همچنین نوع مغزی در افزایش مدت زمان ماندگاری جوهر بسیار موثر است. از دیگر ویژگی های خودکار بدنه ای با وزن متناسب و خوش دست می باشد که باعث کاهش احساس خستگی در زمان استفاده می شود. (خودکار نامناسب باعث درد مچ و انگشتان می شود. )

خودکار های وارداتیکلاسیک گیفت که از معتبرترین کارخانجات تولید کننده نوشت افزار با استاندارد های بین المللی بوده و در انواع فلزی – ست خودکار- پلاستیکی – رومیزی و همچنین جعبه آماده ارائه می باشد.

فروشگاه کلاسیک گیفت با مدیریت رضا عصاری با سال ها تجربه در زمینه هدایای خودکار تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی  شما را دعوت به بازدید از محصولات متنوع این فروشگاه می نماید. برای تماس با ما و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

کلاسیک گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی